Kim jesteśmy

filozofia marki

9 to 5 powstało z miłości do klasyki w kobiecym wydaniu i z niezgody na bylejakość. Marka jest odpowiedzią na Twoje potrzeby, jeśli w pracy i po godzinach pracy wymagasz od swojego ubrania, żeby dodawało Ci pewności siebie i siły, a jednocześnie pozwoliło swobodnie oddychać.

O nienetofive

dlaczego NineToFive

W Nine to Five stawiamy sobie za cel robienie ubrań, na których niezależnie od sytuacji możesz polegać. Znasz to uczucie, kiedy przed ważna kolacją, negocjacjami z klientem, eleganckim przyjęciem czy oficjalną imprezą stoisz przed pękająca w szwach szafą i nie masz co na siebie włożyć? Chcemy Cię przekonać, że z 9 na 10 takich opresji uratuje Cię świetnie skrojony garnitur czy dobrze dobrana sukienka.

Stawiamy na wzorowe wykończenie, wyselekcjonowane tkaniny, przemyślane wzory i kunszt rzemiosła. Wszystko po to, żeby w ważnej chwili zagwarantować Ci to, co najbardziej niezbędne – pewność siebie.

o mnie

Martyna – właściciel & projektant

Każda historia ma swój początek. Moja zaczęła się od 18 lalek Barbie, które notorycznie nie miały co na siebie włożyć i wymagały pomocy projektanta. Kiedy po latach ’90 zostały już tylko wspomnienia, o pomoc zaczęła wołać moja garderoba. Przemierzałam sklepy w poszukiwaniu ubrań, które sprawdziłyby się na spotkaniach biznesowych, nie mogąc zaleźć nic odpowiedniego. Tak powstał pierwszy garnitur, za nim kolejny, dając początek 9to5. Do noszenia w i po godzinach pracy.

Zapisz