Charms – wyjątkowe zawieszki, które ozdobią każdą biżuterię

Piękna biżuteria jest przysłowiową wisienką na torcie każdej modowej stylizacji. Można podążać za trendami, ale indywidualny styl jest czymś unikatowym i niepodważalnym. Kobiety często podkreślają go poprzez makijaż i ubiór, ale także dobór odpowiedniej biżuterii jest istotny.

Bransoletka to nie tylko niewielki dodatek do ubioru, bowiem biżuteria może nam całkiem sporo powiedzieć o jej właścicielce. Mówi się, że kobieta jest zmienną, ale każda z pań jest też inna. Co innego ją śmieszy, smuci, interesuje, ma inne pragnienia, nie dziwi też fakt, że biżuteria, którą nosi, powinna być unikatowa i oryginalna. Nie ma więc co się dziwić, że zawieszki charms stały się prawdziwym, ogólnoświatowym hitem.

 

Projektowanie „własnego ja” przy pomocy charms

Zawieszki charms powstały z myślą o kobietach, które pragną same tworzyć swój biżuteryjny styl, szczególnie w przypadku bransoletek, ponieważ pasują one głównie do tego rodzaju biżuterii.  Tzw. charmsy dają duże pole manewru, ponieważ możemy je dostać w najróżniejszych kształtach i kolorach. Panie, które są fankami błyskotek, jak i te, które wolą jednak styl minimalistyczny, znajdą wśród nich coś dla siebie. Pracownia W.KRUK oferuje bowiem szeroki wybór zawieszek: od prostych koralików po charms np. z dodatkiem kamieni szlachetnych i zawieszek z kryształkami. Są one wykonywane ze złota, srebra, a także z dodatkiem jubilerskich minerałów szlachetnych.

Niepodważalną zaletą charmsów jest ich różnorodność, która odznacza się m.in. kształtem i wielkością. Oprócz klasycznych form, jak np. kuleczki, dostaniemy też inne: literki, serduszka, gwiazdki, a nawet całe napisy. Można więc z charmsów ułożyć imię ukochanej osoby lub ważne dla nas motto. Wiele klientek preferuje też łączenie charmsów, tworząc w ten sposób oryginalne bransoletki.

Bestsellerem jest biżuteria modułowa ze srebra. Bransoletki są idealną bazą do stworzenia i projektowania własnej unikatowej kolekcji złożonej z zawieszek charms. Większość dobrych salonów jubilerskich dba o to, by asortyment biżuterii modułowej był bogaty w zawieszki, aby każda z pań mogła wybrać i dopasować coś dla siebie.

Stwórz własną historię z charms

Dobór biżuterii nie tylko odzwierciedla charakter jej posiadaczki, ale też tworzy historię jej stałego bądź zmieniającego się na przestrzeni lat stylu. Dużo osób za pomocą charmsów upamiętnia ważne wydarzenia w swoim życiu. Narodziny dziecka, urodziny, rocznicę ślubu czy inną ważną datę można uczcić, obdarowując ukochaną osobę bransoletką z symbolicznymi zawieszkami.

Komponowanie spersonalizowanej biżuterii daje wiele frajdy, zarówno gdy robimy to dla siebie, jak i kogoś bliskiego. Charmsy pomagają odzwierciedlić swoją osobowość, dodają też charakteru stylizacji. W sklepie W.KRUK każda z pań znajdzie coś dla siebie, a mają w czym wybierać zarówno wielbicielki tradycyjnych kruszców (srebra i złota), jak i fanki kamieni szlachetnych. Tworzenie własnej biżuterii to zawsze dobry pomysł!