Nadchodzi moda na przedłużanie włosów dla mężczyzn. Czy man bum będzie hitem?

Czasami można odnieść wrażenie, że mężczyźni dużo rzeczy kopiują od kobiet. My mamy torebki, to i oni mają. My lubimy taliowane koszule, to oni takie kupują, choć bądźmy szczerzy, od kiedy to panowie mają talię. Aż dziw, że jeszcze nie chcą chodzić na obcasach. Pewnie dlatego, że jest to trudne. Obecnie nadchodzi nowa moda, znowu inspirowana tą dedykowaną do płci pięknej, a mianowicie na przedłużanie i zagęszczenie włosów u panów, a dokładnie na man bim. Czy będzie to hitem?

Man bum – objętość ma znaczenie

Panowie obecnie naprawdę sporo czasu poświęcają na pielęgnację swojego wyglądu. Oczywiście nic w tym złego, wszak atrakcyjny facet na pewno przyciąga wzrok. Jednak na pewnym punkcie mężczyźni są szczególnie przewrażliwieniu, a mianowicie na punkcie swoich włosów. Nietrudno się tego domyślić, wystarczy tylko sprawdzić ich kosmetyczkę, która zazwyczaj jest bardzo bogata w różne środki zapobiegające wypadaniu włosów. Czasem można odnieść wrażenie, że kiedyś mężczyźni jakoś bardziej umieli sobie poradzić z tym problemem, tzn. przyjmowali taki stan rzeczy, nie, jednak nasz błąd, wcześnie robili zaczeski. Jednak lepiej, że już tego nie robią. Ale teraz nadchodzi nowa moda na man bum, czyli coś na wzór męskiego koka. Pewnie zauważyłyście, że bardzo modne są fryzury na beardmana, czyli gęste włosy, które są upięte w kucyk. Właśnie man bum jest nim inspirowany, tylko właśnie stanowi owe wypełnienie tego kucyka.

Jak wykonać man bum?

Ok, tak jak w przypadku pań, również większości panów matka natura nie obdarzyła gęstymi i grubymi włosami. Na szczęście, jeżeli mają ochotę na totalną metamorfozę, to zawsze mogą wybrać się na przedłużenia i zagęszczanie włosów. Na taki zabieg decyduje się już coraz większa ilość panów. Alternatywą jest zakup tzw. buma, czyli coś na wzór wypełniania koka, który kiedyś modny był u kobiet. Jednak naszym zdaniem już lepiej zdecydować się na samo przedłużanie włosów, niż noszenia buma. Oczywiście tutaj najważniejszym jest efekt, zatem rodzaj włosów powinien być dobrany pod grubość i kolor włosów naturalnych. Dzięki temu można uzyskać najlepszy efekt.

Man bum – totalna metamorfoza mężczyzny

Nie tylko kobieta zmienną jest i uwielbia metamorfozy. Aktualnie również panowie coraz częściej lubią zmieniać fryzury i kreować swój nowy wizerunek. Zatem nietrudno się domyślić, że aktualnie do fryzjera nie chodzą tylko ogolić się na 3 mm, ale również po to, aby fryzjer wykonał nader stylową i ciekawa fryzurę. Oczywiście każdy może popełnić błąd, wszak kto z nas nie zdecydował się na obcięcie, które mu totalnie nie pasowało. Jeżeli także mężczyzna będzie w tej grupie i zdecyduje się na obcięcie swoich długich włosów, by potem uznać to za błąd, to absolutnie nie musi się tym martwić, wszak zawsze może zdecydować się na przedłużanie włosów. Dzięki temu ponownie będzie mógł cieszyć się pięknymi i długimi włosami.

Man bum – czy warto?

Oczywiście nie warto się ograniczać i warto być odważnym, zatem jeżeli ktoś ma ochotę na przedłużenie włosów to tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie by tego nie robić. Dzięki man bum może przejść totalną metamorfozę i odmienić swój wygląd o 180 stopni. Jednocześnie przedłużanie i zagęszczanie włosów z włosami od Remy-Hair.pl ma wiele innych zalet, choćby sprawia, że człowiek odczuwa większą pewność siebie, a przy tym może ukryć jakieś mankamenty urody, choćby odstające uszy. A więc pozbędzie się także kompleksów. Warto jeszcze poruszyć jeden aspekt, szczególnie dedykowany jest do panów, u których rozpoczął się już proces przerzedzania włosów, a mianowicie zabiegi zagęszczania włosów pomogą ukryć pojawiającą się już łysinkę. W zależności od metody ceny są różne, nie mniej jeżeli dzięki gęstym i długim włosom czujecie się lepiej, to czym prędzej należy zdecydować się na przedłużanie i zagęszczanie włosów.

Czy man bum się przyjmie? Choć na samym początku wydaje się być to nieco szokujące, to jak się zastanowimy, jeszcze do niedawna facet z torebką dla niektórych prezentował się dziwnie, a obecnie mało który mężczyzna rezygnuje z tego świetnego dodatku. Zatem sądzimy, że moda pewnie się przyjmie, może nie od razu, ale na pewno zyska wielu zwolenników.