Używana Toyota w idealnym stanie - program Toyota Plus

Program Toyota Plus to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają optymalnych rozwiązań. Program oferuję zakup używanego samochodu w świetnym stanie technicznym i dobrej cenie.

 Toyota plus, dlaczego warto skorzystać z programu?

Salon Toyota Marki oferuje możliwość kupna używanego samochodu, a jednocześnie pozwala cieszyć się benefitami dostępnymi dla klientów nabywających pojazd z autoryzowanego salonu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą  kupić samochód w niższej cenie bez ryzyka, że nowy pojazd rozczaruje złym stanem technicznym.

Obecnie na rynku coraz częściej spotykamy się z sytuacjami, kiedy to nieuczciwi handlarze wykorzystują naszą niewiedze na temat samochodów ukrywając wady pojazdów. Znalezienie idealnego modelu samochodu w odpowiadającej jego wartości cenie też staje się coraz trudniejsze. To zaledwie tylko niektóre problemy, które napotykają na swojej drodze potencjalni nabywcy samochodów z rynku wtórnego. Jednocześnie nie każdy może sobie pozwolić na zakup nowego samochodu w salonie dilera. Jak zatem szukać pojazdu w bezpieczny sposób tak, aby nie narażać się na zbędne koszty kupując samochód z drugiej ręki? Program Toyota Plus wychodzi naprzód potrzebom klientów. Korzystając z usługi Toyota Plus, możesz kupić samochód w bardzo dobrym stanie, konkurencyjnej cenie, a dodatkowo otrzymać gwarancję na pojazd na minimum 12 miesięcy. Czyni to ofertę Toyota Plus bardzo atrakcyjną na rynku wtórnym i właśnie dlatego warto zapoznać się z jej szczegółami.

Jakie samochody trafiają do programu Toyota Plus?

Toyota zdecydowanie należy do najchętniej wybieranych marek samochodu w Polsce jak i na świecie. Auta cieszą się dobrą renomą. Słyną z niezawodności, są bardzo popularne na rynku wtórnym jak i w salonach samochodowych. Z Programem Toyota Plus  zakup używanego pojazdu w Toyota Żerań jest pewniejszy i prostszy. Program oferuje samochody z drugiej ręki, tuż po przebytym, kompleksowym przeglądzie technicznym pojazdu. Samochody są poddawane testom, które obejmują:

Stan nadwozia, gdzie całkowitej kontroli podlega grubość lakieru, stłuczenia, rysy, ubytki korozyjne, stan szyb, wycieraczek i zderzaków. Również sprawdzana jest sprawność techniczna zamków samochodowych, pokrywy silnika oraz klapy bagażnika.

Następnym etapem jest przeprowadzenie badań komory silnikowej. Sprawdzane są płyny samochodu między innymi stan oleju silnikowego, płynu chłodniczego, a nawet płynu do spryskiwaczy. Sprawdzany jest również akumulator oraz osprzęt silnika, poprawne działanie klimatyzacji samochodowej i filtra kabinowego.

Po kontroli stanu nadwozia i komory silnika przychodzi czas na sprawdzenie podwozia, w co włączona jest kontrola układów: kierowniczego, wydechowego i hamulcowego. Również jest sprawdzany stan ewentualnej korozji podwozia.

Po przeprowadzonych wszystkich badaniach, nasi technicy monitorują pojazd w trakcie jazdy testowej. Tak sprawdzony samochód jest wyceniany i następnie włączony do programu Toyota Plus.
Warto dodać , że do samochodu załączana jest całkowita dokumentacja potwierdzająca przeprowadzenie i wyniki testów. Wyniki dołączane są do samochodu, tak, aby klient miał do nich bezpośredni wgląd. Kontrolę stanu technicznego pojazdu przeprowadzają najlepsi, doświadczeni mechanicy. Ten sposób działania zapewnia zapewnia nam rzetelność i chroni konsumenta przed zakupem samochodu o niewiadomym stanie technicznym. Warto o tym pamiętać.

Gwarancja jakości usług Programu Toyota Plus

Samochody objęte programem są poddane 12 miesięcznej lub 24 miesięcznej gwarancji. Przekłada się to również na kilometry w limicie to 20 tysięcy lub 40 tysięcy przejechanych kilometrów.  Gwarancja jest dostępna w wariantach:
PLUS OPTIMUM, która obejmuje silnik pojazdu, skrzynię biegów, układ przeniesienia napędu oraz sprężarkę klimatyzacji.

PLUS PREMIUM jest wariantem rozszerzonym o gwarancję na dodatkowe elementy tj. sprzęgło, wytrysk paliwa, łożyska kół, dyferencjał, a także układ chłodniczy, hamulcowy, elektryczny oraz układ chłodzenia pojazdu.

 

W ramach programu Toyota Plus w Toyota Żerań możemy zakupić również inne samochody używane. Znajdziemy samochody marki Volkswagen, Skoda, Dacia, Mazda, Suzuki i inne. Jednak stanowią one mniejszość 15 procentową. Duża część samochodów w programie to samochody hybrydowe. Dla wielu, ogromnym plusem zakupu samochodu z Programu Toyota Plus jest przede wszystkim gwarancja jakości oraz konkurencyjna cena.