7 kanałów popularnonaukowych, które obejrzysz na żywo na smartfonie

Telewizja online to niezwykle komfortowe rozwiązanie dla miłośników rozrywki i programów dokumentalnych. Teraz nie musisz siedzieć przed telewizorem, swoje ulubione programy możesz obejrzeć wszędzie, także na zewnątrz, tak jak ci najwygodniej!

Telewizja online pozwala na oglądanie telewizji na żywo na trzech urządzeniach mobilnych naraz! Korzystaj z tabletu, komputera lub telefonu, by oglądać swoje ulubione programy popularnonaukowe, nawet te najlepsze, których listę znajdziesz poniżej:

1. Animal Planet

To jeden z najbardziej popularnych programów poświęconych przyrodzie, zwierzętom oraz osobom, które zawodowo zajmują się światem flory i fauny. Kanał jest nadawany w jakości HD i słynie z pięknych zdjęć. Odkrywa tajemnice pracy badaczy, weterynarzy czy łowców.

2. Discovery Channel

Kolejny bardzo popularny program, który wyróżnia się ofertą – nadawane na nim programy przekazują wiedzę o otaczającym nas świecie. Stacja wyświetla zarówno interesujące historie ludzi, jak i programy dotyczące inżynierii, motoryzacji czy sztuki przetrwania. To rozrywka zachęcająca do działania i zdobywania wiedzy.

3. HISTORY

To wyjątkowy kanał dokumentalny, którego zadaniem jest oczywiście przedstawianie historii, zarówno tej nowszej, jak i starszej. Nadawane programy są bardzo wysokiej jakości, treść na najwyższym poziomie jest przygotowana przez specjalistów, a obraz w wysokiej rozdzielczości szczególnie zwraca uwagę. Kanał odkrywa arkana historii i przybliża wydarzenia mało znane.

4. National Geographic

National Geographic to dostęp do unikalnych miejsc, wyjątkowych ludzi i nietypowych zdarzeń, które pojawiają się na całym świecie. Przybliża wiedzę o różnych dziedzinach, od nauki, poprzez technikę i historię, aż do psychologii. Jego najważniejszą częścią są jednak wyjątkowe odkrycia i opowieści o niezwykłych zakątkach Ziemi.

5. PLANETE+

Telewizyjny kanał tematyczny PLANETE+ skupia się na filmach dokumentalnych i reportażach związanych z zagadkami przyrody i wynalazkami. Część emitowanego materiału dotyczy aktualnych światowych wydarzeń, inne są związane z historią, zarówno tą dawną, jak i nowszą. Kanał jest nadawany w jakości HD.

6. Travel Channel

Kanał poświęcony w całości podróżnikom i podróżom. Inspirujący i pełen wiedzy różnego rodzaju, ma wyjątkowo szeroką ofertę. Jest to kanał, z którym dotrzesz w każdy zakątek globu, od najbardziej znanych kurortów, do miejsc, w których rzadko pojawia się człowiek.

7. Polsat Viasat Explore

A to propozycja głównie dla mężczyzn. Telewizja online (np. INEA Online TV) umożliwia także oglądanie kanału Polsat Viasat Explore, który jest poświęcony rozrywce przeznaczonej dla prawdziwych facetów. Odkrywa sylwetki niezwykłych mężczyzn, którzy zdobywają nowe doświadczenia i przekraczają granice swoich możliwości. Inspirujący, a przy tym dostarczający rozrywki program w wysokiej jakości reportażach i programach odkrywa kulisy ich życia.