Bank z dobrą ofertą dla kierowcy. Na co można liczyć?

Należysz do grona osób zmotoryzowanych i chcesz czerpać z tego możliwie jak najwięcej korzyści? Wcale nie musisz ograniczać się do udziału w programach lojalnościowych na stacjach paliw. Jeśli wybierzesz odpowiedni bank kierowcy, zyskasz znacznie więcej. Sprawdź, na co możesz liczyć.

Nie jest wszystko jedno, który bank wybierzesz – szczególnie, jeśli jesteś kierowcą. Jeżeli zależy Ci na możliwości skorzystania z wielu profitów – jako osoba zmotoryzowana, musisz dokładnie przeanalizować dostępne rozwiązania. Weź przy tym pod uwagę własne preferencje i  oczekiwania.

Dobry bank kierowcy, czyli jaki?

Czy wiesz, że niektóre instytucje finansowe dodatkowo premiują osoby będące właścicielami samochodów? Bank kierowcy doskonale zna potrzeby zmotoryzowanych i jego oferta bywa zbieżna z oczekiwaniami. Oznacza to wiele produktów finansowych proponowanych na dużo korzystniejszych warunkach.

  • Konto osobiste dla kierowców

Jednym z profitów jest konto osobiste dedykowane kierowcom. Niby zwykły rachunek, ale jednak… może zapoczątkować dostęp do wielu profitów.

Za przykład niech posłuży Moto Konto dostępne w Toyota Banku. Stworzone z myślą o kierowcach – szczególnie tych, którzy cenią oszczędności z tytułu zakupu paliwa. Rachunek z aplikacją Tankuj Korzyści pozwala na uzyskanie do 10% zwrotu za tankowanie na stacjach benzynowych.

  • Lokaty dla zmotoryzowanych

Osoby zmotoryzowane miewają spore nadwyżki finansowe, których wcale nie muszą trzymać na nisko oprocentowanych lokatach. Bank kierowcy może zaproponować warunki znacznie lepsze, np. pod kątem osiągnięcia zysków.

  • Kredyt samochodowy na specjalnych warunkach

Kto powiedział, że miłośnicy motoryzacji przywiązują się do swoich aut na zawsze? Wręcz przeciwnie, to właśnie oni chętnie zmieniają samochody na nowe – po to, aby móc w pełni wykorzystać ich możliwości wynikających z zastosowania zaawansowanych technologii.  Aby nabyć nowe auto, wcale nie trzeba dysponować pokaźnymi środkami. Bank kierowcy proponuje kredyt samochodowy na korzystnych warunkach.

I znów za przykład może posłużyć Toyota Bank – z kultowym już Kredytem SMARTPLAN na nowe pojazdy. Taka forma finansowania niesie za sobą wiele korzyści: począwszy od niskiej wpłaty własnej, po przystępną miesięczną ratę aż po atrakcyjne oprocentowanie od 4,99% (RRSO 7,86%).

  • Serwisy assistance

Nieprzewidziane zdarzenia drogowe pojawiają się często – niezależnie od stażu za kierownicą. Chociaż nie zawsze da się je przewidzieć i im zapobiec, można uniknąć finansowych skutków takich wydarzeń.

Dobry bank kierowcy bierze i to pod uwagę, oferując dobrze rozbudowane serwisy assistance – szczególnie motoryzacyjny. W jego ramach można otrzymać dostęp do profesjonalnych usług, m.in. takich jak np. : naprawa w miejscu zdarzenia, holowanie, dostarczenie paliwa, otwarcie i uruchomienie pojazdu.

Tylko od Ciebie zależy, jaki bank wybierzesz. Warto jednak zwrócić uwagę na instytucje, które w komponowaniu swojej oferty uwzględniają potrzeby i oczekiwania osób zmotoryzowanych.